a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AŞEVİNDE HALK İFTARLARI DEVAM EDİYOR

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın talimatı ile  Ak Belde A.Ş  öncülüğünde düzenlenen Ramazan ayı Halk İftarı programları her gün Akyazı Belediyesi Aşevinde verilen iftar yemekleri ile devam ediyor.

 

Akyazı’da Halk İftarları Başladı…

 

Akyazı Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Akyazı Belediyesi Ak-Belde A.Ş Aşevi’nde Halk İftarlarına devam eden, Akyazı Belediyesi Ak Belde A.Ş hayırsever vatandaşların da yardımları ile Akyazı’da her gün iftar verilmesini sağlıyor.

 

 

İftarları Ak-Belde ve Hayırseverler veriyor…

 

Her gün yaklaşık 1.000 TL. değerinde maliyeti karşılamak için Akyazılı hayırseverler ile görüşen Ak Belde yetkilileri iftar programlarının devamını sağlamak ve her gün bir hayırsever tarafından  ihtiyaç sahiplerine iftar vermek, Aşevinde sıcak yemek ikram edebilmek adına ramazan ayı boyunca durmadan çalışıyorlar.

 

Hayra Ortak Olmaya Davet…

 

Akyazı Belediyesi, Ak-Belde Müdürlüğünce programlanması gerçekleştirilen İftar sofralarına Hayırseverleri destek olmaya davet ediyor. Ak-Belde Aşevinde verilen iftarlara katkı sağlamak isteyen hayırsever vatandaşlar Ak-Belde müdürlüğüne müracaat edebilecekler.