a
444 90 54
Çağrı Merkezi
TEK DİŞİ KALMIŞ TEKNOLOJİ TİYATRO OYUNUNA DAVETLİSİNİZ

Akyazı Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve gençleri daha çok topluma kazandırmak amacıyla kurduğu Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu Tiyatroya gönül veren Gençlere ve okullara verdiği Tiyatro eğitimleriyle meyvelerini almaya devam ediyor.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın da yakından takip ettiği ve bu güne dek birçok gence Tiyatroyu sevdiren Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu yeni tiyatro oyunları ve yetiştirdiği yeni tiyatro öğrencileri ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu tarafından 3 ay önce eğitim almaya başlayan ve eğitimleri dikkatle dinledikten sonra sahne almaya hazır hale gelen Akyazı Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ilk oyunlarını 27 Nisan 2018 Cuma günü saat 20.00’de Akyazı Sosyal Gelişim merkezinde Tek Dişi Kalmış Teknoloji adlı tiyatro oyununu sergileyecekler.


Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından oyun metni düzenlenen, Akyazı Belediyesi personeli Mehmet Furkan Özel’in yönetmenliğini yaptığı, Akyazı Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Şenay Biçer ve Rüveyda Yapıcının yardımcı yönetmenliğini yaptığı “Tek Dişi Kalmış Teknoloji” Adlı oyun Teknolojinin Aile içerisinde nasıl iletişimi kopardığını izleyenlere hem güldürerek hem de bir o kadar düşündürerek anlatacak.


Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “ Gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan korumak onları iyiye güzele yönlendirmek bizler için her zaman en önemli görevlerin başında gelmelidir. Çocuklarımızın geleceğin sanatçıları, geleceğin büyükleri ve topluma faydalı bireyler olabilmeleri için onlara spor sanat, bilim, teknoloji, eğitim gibi konularda her zaman her türlü desteği sunmalıyız. Bu anlamda çalışmalarını ve faaliyetlerini yakından takip ettiğim ve gayesi sosyal Sorumluluk olan Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğumuz da birçok tiyatro öğrencisi yetiştirerek güzel çalışmalar yapıyorlar. Akyazı Belediyesi olarak ta bizler bu çalışmaları sonuna kadar destekliyoruz” dedi.