a
444 90 54
Çağrı Merkezi
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BU AKŞAM KUZULUK MAHALLESİNDE BAŞLIYOR

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu yıl da Ramazan etkinliklerine devam eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi Ramazan’da iftar akşamını Akyazılılara dolu dolu yaşatmak  ve renkli bir ramazan akşamı olmasını sağlamak amacıyla Mobil Etkinlik Sahnesi’ni 7 Haziran Salı günü bugün saat 21.30’da Akyazı Kuzuluk mahallesine getiriyor.

 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından 2016 yılı Ramazan Etkinlikleri kapsamında Akyazı’ya getirilecek olan Mobil etkinlik sahnesinde Mehteran ve, çocuk etkinlikleri gibi pek çok etkinlikle Akyazı Kuzuluk mahallesi sakinlerine renkli, güzel ve huzur dolu bir ramazan akşamı yaşatacaklar. Kuzuluk Mahallesi Köylü pazarı yerinde saat 21.30’da başlayacak etkinliklere katılım ücretsiz olup güzel bir ramazan akşamı geçirmek isteyen tüm vatandaşlar etkinliğe davetlidir.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi’nin ortaklaşa tertiplediği Ramazan etkinlikleri Mobil Tır’ı  16 Haziran Perşembe günü’de  Akyazı’ya gelerek Kenan Sofuoğlu parkında Akyazılılar ile buluşacak.