a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI BELEDİYESİ OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI


Akyazı Belediye Meclisi 08.01.2019 Salı günü Saat 14.00’te 5393 sayılı Belediye Kanununun 20.maddesi uyarınca Akyazı Belediyesi Başkanı Hasan Akcan Başkanlığında, meclis üyelerinin çokluğunun katılımı ile Belediye meclis salonunda toplanarak Mart ayı meclisi toplantısını gerçekleştirildi.

Toplantıda 13 ana gündem ve iki ilave gündem maddesi görüşülerek Akyazı Belediyesi Meclisi tarafından karara bağlandı.

 

Başkan Akcan’dan Kenan Sofuoğlu’na Destek

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan meclis toplantısında gündeme dair konuşmasında “ Sakarya Milletvekilimiz Kenan Sofuoğlu Dünya markasıdır. Defalarca Dünya Şampiyonu olarak bayrağımızı dünyada dalgalandırmış ve bizleri gururlandırmıştır. Kenan Sofuoğlu'nun ilçede yaptığı yardımları birçok insan bilmez. Maaş almadığını ve yardımlarını birçoğunuz bilmez. Defalarca bayrağımızı dalgalandıran Kenan Sofuoğlu bırakın cezalandırılmayı alkışlanmalıdır." dedi. 

 

Kenan Sofuoğlu’nun Adı Trafik Park’ta yaşatılacak

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan tarafından ocak ayı meclis toplantısına ilave gündem olarak belediyemiz bünyesinde hizmet veren Trafik Parkın isminin,  5 Kez Dünya Süper Sport Motosiklet Şampiyonu ve aynı zamanda Sakarya Milletvekili olan Kenan Sofuoğlu’nun adı verilerek “Kenan Sofuoğlu Uygulamalı Trafik Eğitim Parkı” olarak değiştirilmesini teklif etmiştir. Teklif Akyazı Belediye Meclisinin Oy birliğiyle kabul edildi.