a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI’DA DÜZENLENEN 29 EKİM BİLARDO TURNUVASINDA MUHTEŞEM FİNAL

AKYAZI’DA DÜZENLENEN 29 EKİM BİLARDO TURNUVASINDA MUHTEŞEM FİNAL

Akyazı Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı onuruna düzenlenen bilardo turnuvası Sakarya geneli tüm sporculara açık olarak Akyazı Belediyesi amatör spor kulüpleri lokalinde yapıldı. Sakarya genelinde birçok sporcunun katılıp birbirleriyle yarıştığı turnuva birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu.

Akyazı Belediyesi Amatör Spor Kulüpleri Lokalinde gerçekleşen Bilardo turnuvasına Akyazılı bilardo severlerin yoğun katılımı toplamda 90 bilardo sporcusu katıldı. Final maçının iki Akyazılı sporcu olması Akyazı’da bilardonun profesyonel olarak oynandığını gösterir oldu.

Yarı Finale kalan 4 oyuncudan; Zülküf Babacan, Mehmet Boyacı 3. Olurken Final Maçı Finale Kalan Akyazı Orman İşletme Müdürü Erkan Kılıç Sakarya Şampiyonu Akyazılı Alaattin Aydoğdu’yu yenerek birinci oldu.


Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan mücadeleleri yerinde takip ederek; İlçemiz 7’den 70’e sporun her çeşidiyle yakından ilgilenerek ülke ve dünya çapında başarılar elde etmiş önemli sporcular yetiştirmiştir. Bu organizasyonların Akyazı Belediyesi Amatör Spor kulüpleri Lokalinde sürekli olarak devam edeceğini genç kardeşlerimizin de katılımlarıyla daha da güzelleşeceği vurgusunu yaparak her yaştan herkesin ilgisini çekebilecek Akyazı Belediyesi’nin düzenlediği turnuvalara vatandaşlarımızı davet etti. Sakarya merkezden ve tüm ilçelerimizden bu turnuvaya gelen sporculara teşekkürlerini ileterek, ilçemize yeni atanan Orman İşletme Müdürü Erkan Kılıç’ı bilardo sporunda bizleri temsil ettiği için ayrıca teşekkür etti.