a
444 90 54
Çağrı Merkezi
BAŞKAN AKCAN ZABITANIN 192. YILINI KUTLADI

 

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 192. yılı münasebeti Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne tebrik ve kutlama ziyaretinde bulundu.

 

Başkan Akcan; Zabıta Haftası nedeniyle ziyaret ettiği zabıta personeli ile tek tek tokalaşarak, haftalarını kutladı.

 

Akcan, burada yaptığı konuşmada, “Belediye denilince ilk akla gelen sizlersiniz. Akyazı’nın kalbi, atardamarları, gülen yüzleri sizlersiniz. 192 yıllık bir teşkilattan bahsediyoruz. Görev ve sorumluluklarınız sizlere önemli yükler getiriyor. Bu yüklerin altında kalmadan, özverili, çalışkan ve adaletli biçimde çalışmaya devam edeceğinizi biliyorum. Siz değerli zabıta arkadaşlarımın zabıta haftasını ve zabıta teşkilatının 192’nci kuruluş yıldönümlerini kutluyorum. Görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

 

Akyazı Zabıta Müdürü Emrullah Demirci ziyarette yaptığı açıklamada, " Akyazı Belediyesi Zabıtası olarak tüm ekibimiz görevlerinde azami dikkat, özveri ve gayretle ile çalışmaktalar. Bizler tüm esnaflarımıza da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Oda başkanlarımız ile de sürekli koordinasyon ve iletişim halindeyiz bundan sonra da yine birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya ve görevimizi yapmaya devam edeceğiz" dedi.