a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI BELEDİYESİ BİLGİ VE KÜLTÜR EVİ DERSLERE DESTEK MERKEZİ YENİ YÜZÜ İLE ÖĞRENCİLERİN HİZMETİNDE…

 

 

 

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek merkezi 2018 - 2019 yılı için 5-6-7-8 sınıflar için Türkçe, Matematik, Sosyal bilimler İngilizce, Fen Bilgisi alanlarında ders kayıtlarını almaya başladı.

 

Yoğun katılımdan dolayı sınava tabi tutulacak olan öğrenciler arasından sınav sonuçlarına göre sıralamaya giren öğrencilerin kayıtları yapılacak.

 

Ön kayıtlar 03 Eylül Pazartesi başlayıp, 21 Eylül Cuma günü sona erecek. Ön kayıt için belirtilen tarihlerde Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi yeni binasına velinin öğrenci kimlik kartı ile bizzat başvuru yapması gerekmektedir.

 

Akyazı Belediyesi Derslere Destek Merkezi Bilgi ve Kültür Evi yeni Adresi İnönü Mahallesi 7014 sk. No.21/B Eski itfaiye binası. Ayrıca vatandaşlarımız 0264 418 14 24 – 0507 447 52 72 nolu telefon numaralarından bilgi alabilecekler…

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan "Eğitim ve öğretim bizler için her zaman öncelik taşıyor. Öğrencilerimizi başarıdan başarılara ulaştırmak,  derslerine tam destek, Eğitimle ve gelecekteki kariyer hedef ve hayallerinin gerçekleşebilmeleri için onlara basamak olabilmek için Bilgi ve Kültür evimizde öğrencilerimize kapılarımızı açıyoruz. Bu güne kadar Bilgi ve Kültür evi Derslere destek merkezimizde konusunda uzman eğitimci kadromuz ile birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmak adına yüzde 99 oranında yerleşme başarısı sağladık. Geleceğe emin adımlarla kendinden emin ve kararlı başarılı öğrenciler yetiştirilmesi için çabalarımızı gösterdik ve onların ulaştığı başarılarla en az onlar kadar, aileleri kadar bizlerde mutlu olduk. Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evimizde eğitim ve öğretime hizmet etmeye, Derslere tam destek vermeye, Öğrencilerimizi hedeflerinde başarıya ulaştırmaya bundan sonra da aralıksız olarak devam edeceğiz bu konuda elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız. " dedi.