a
444 90 54
Çağrı Merkezi
BAŞKAN AKCAN ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİMİZİ GEZDİ

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Mayıs ayının ilk Pazar günü olan Anneler Günü münasebeti ile Akyazı’nın seçilmiş annelerini ziyaret etti.

Akyazı Belediyesi Kültür Sosyal İşler ve Muhtarların ortaklaşa belirledikleri; Şehit Anneleri, yalnız yaşayan yaşlı ve bakıma muhtaç annelerin belirlenmesi ile Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan annelerimizi ziyarete gitti.


Ziyarete gidilen anneler ile hoş sohbet eden Başkan Akcan; beraberinde gelen ressamın başkan ve anneyi karakalem çalışması ile çizdiği fotoğrafı annelerimize hediye etti.


Annelerin tek tek elini öperek hal hatır soran Başkan Akcan “ Cennet’i ayaklarının altında taşıyan en değerlimiz en kıymetlimiz Annelerimizi, sadece doğum günlerinde ya da Anneler gününde değil her zaman hatırlamalıyız. Onlar bizler için gecesini gündüzüne katan yemeden yediren giymeden giydiren, uykusunu, rahatını evladı için reddeden tanıyabileceğimiz en fedakâr, cefakâr insanlar. Akyazı Belediyesi olarak tüm şehit annelerimiz başta olmak üzere ilçemizdeki, ülkemizdeki tüm Annelerimizi her zaman önemsiyor, her zaman değer veriyor ve her zaman hatırlıyoruz.” Dedi