a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI KENT KONSEYİNDEN ANNELER GÜNÜNDE HUZUREVİNE ANLAMLI ZİYARET

Akyazı Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetim kurulu başkanı ve üyeleri Anneler gününde Hendek’te bulunan Melek Nişancı Huzurevine ziyarette bulundular.

Anneler gününde çok anlamlı ve duygusal bir ziyaret gerçekleştirmek amacıyla bir araya gelen Akyazı Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetim kurulu başkanı ve üyeleri Hendek’te bulunan Melek Nişancı Huzurevine giderek oradaki tüm yaşlıları ziyaret etti.

Ziyarete Akyazı Kent Konseyi Kadın Meclisi başkanı Ela Özten, Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanı Handan Bilgiç, Kent Konseyi genel sekreteri Yasemin Özyiğit ve  Kent Konseyi yönetim kurulu üyesi Nurhay Demoen katıldı.

Ziyarete gelen ekibi Hendek Melek Nişancı Huzurevi müdürü Fatma Nurdan Avcı karşıladı. Huzurevinde bulunan yaşlılarla tek tek ilgilenen Kent konseyi heyeti onlarla karşılıklı sohbet ederek hal hatır sordular. Yanlarında getirdikleri küçük hediyelerle de onları sevindiren heyetin ziyareti esnasında duygu dolu anlar yaşandı.

 

Ziyarette duygu ve düşüncelerini dile getiren Akyazı Kent Konseyi Kadın Meclisi başkanı Ela Özten “ Yaşlılarımız, Annelerimiz, bizlerin baş tacıdır. Onların her türlü hizmetinde bulunmak onları yalnızlığa terk etmemek onlar iyi günde de kötü günde de yanlarında olmak bizlerin asıl görevidir. Akyazı Kent konseyi olarak Akyazı Belediyemizin desteği ile bizler ilçemizde her zaman bu tür durumdaki yaşlılarımızı tespit ediyor onlar için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.” dedi