a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI BELEDİYESİ TİYATRO TOPLULUĞU YENİ KOMEDİ OYUNU 13 MAYISTA SAHNE ALACAK.

Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu tarafından günümüz televizyon programları, yarışmalar, sosyal medya hesapları ve dizi karakterlerini komik bir dille ele alan ve esprili bir şekilde sahneye taşıyan tiyatro oyunu Ben Ne zaman Evlenecem 13 Mayıs 2018 Pazar günü saat:20.00’de Akyazı Sosyal Gelişim Merkezinde sahne alacak.

Geçtiğimiz aylarda sahne aldıkları birçok oyunla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan ve her oyunda oldukça güzel işler çıkaran Akyazı Belediyesi Tiyatro kulübü yepyeni bir tiyatro oyunu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu tarafından yazılan ve Belediye personeli Mehmet Furkan Özel tarafından yönetilecek olan tiyatro oyunu izleyicileri oldukça güldürecek.

Akyazı Belediyesi Tiyatro kulübü tarafından hazırlanan ve Dizi karakterleri, televizyondaki ilginç tipleri yarışmalar ve değişik programları, sosyal medyadaki olayları komik bir şekilde konu alan absürt komedi Ben Ne Zaman Evlenecem adlı tiyatro oyunuyla 13 Mayıs 2018 Pazar günü saat:20.00’de Akyazı Sosyal Gelişim Merkezinde sahne alacak.