a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI ADA CADDESİ ÜZERİNDE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR…

Akyazı Belediyesi tarafından Akyazı Cevat Ayhan Camii önünden başlatılarak Hastane Mahallesi Orman işletmeye kadar devam edilecek olan kaldırım düzenleme baskı beton çalışması ve elektrik direklerinin Sedaş ile koordineli olarak yer altına alınması çalışmaları hızla sürüyor.

Geçtiğimiz günlerde Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii önünde başlatılan meydan düzenleme baskı beton çalışması Akyazı Ada caddesinde de kapsamlı olarak sürdürülüyor.

Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince Akyazı Cevat Ayhan Camii önünden başlatılarak Hastane Mahallesi Orman işletmeye kadar yapılacak kaldırım çalışmaları kapsamında mevcut kaldırımlar üzerindeki kilitli parke kaldırılacak yerlerine yeni baskı beton çalışması yapılarak tüm kaldırımlar da sağlı sollu olarak yenilenecek.

Çalışmalarla birlikte ayrıca Sedaş Ekipleri de Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ile koordineli olarak mevcut elektrik direklerini de değiştirerek kabloları da yer altına alacak.

Kısa bir süre içerisinde tamamlanması hedeflenen çalışmaların bitiminde Akyazı Ada Caddesi bambaşka bir görünüme kavuşarak modern kaldırımlara sahip olacak.