SEÇİMLERİNİ BİTİREN ODA BAŞKANLARINDAN BAŞKANA ZİYARET

 

Geçtiğimiz günlerde kongrelerinin tamamlayan Akyazı Oda başkanları seçimlerinin ardından Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı ziyarete geldiler.

Ziyarete gelen; Akyazı Ağaç İşleri Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turhan Gürel,  Akyazı BakkallarBayiler Ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Kaliç, Akyazı Berberler Odası Başkanı Hasan Cengiz, Akyazı Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Emin Üstün, Akyazı Gıda Maddeleri Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Demiralay, Akyazı Manifatura Ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı İsmet Öztürk, AkyazıKüçük Sanayi Kooperatif Başkanı Sezgin Durmuş ilk ziyaretlerini Başkan Akcan’a gerçekleştirdiler.

Seçimlerin ardından yönetim kurullarını oluşturan oda başkanları çalışmalarına hali hazırda devam etmekteler. Bundan önceki ve bundan sonraki çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan başkanlar, Akyazı Belediyesi ile koordineli çalışmalarına devam edeceklerini de söyleyerek, desteklerinden ötürü Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür ettiler.

Ziyaret sonrası Oda Başkanları Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.