AKYAZI KENT KONSEYİ AKTİF ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Akyazı Kent Konseyi 2018 Şubat ayı toplantısı Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi Akyazı MYO Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tutar’ın ev sahipliğinde, Akyazı Meslek Yüksek Okulunda gerçekleşti.

Toplantıya Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tutar, Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Akyazı Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürlüğünden Cengiz Bilgin, Sosyal Hizmetler Vakfı Müdürü Sabri Damar, Akyazı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Emin Üstün, Belediye Meclis Üyesi Âlim Gül, İlçe Sağlık Müdürü Gülşah Yılmaz, Engelli Meclis Başkanı Handan Bilgiç, Gençlik Meclis Başkanı Sultan Murat Torun, Kadın Meclisi Başkanı Ela Özten ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Yasemin Özyiğit katıldı.

Toplantının gündemini oluşturan Madde kullanımı ile mücadelede yapılan ve bundan sonra yapılacak faaliyetler hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu. Yine aynı konu ile ilgili konferans ve Tiyatro gösterisi için düzenlenecek programlar hakkında bilgiler verildi. 15 Şubat Perşembe günü Gazeteci Yazar Erdem Uygan’ın ‘Her Yanlış Bir Doğruyu Getirir’ konferansı ve 16 Şubat Cuma günü Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğunun sahne alacağı ‘Bir Tutam Gençlik’ adlı oyun sergilenecek.