a
444 90 54
Çağrı Merkezi
ARALIK AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Akyazı Muhtarlarının aylık toplantısı bu ay tüm protokol üyelerinin katılımı Kuzuluk İhlas Otel’de gerçekleştirildi.

 

Toplantıya; Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, jandarma Komutanı Mustafa Hekimoğlu, İlçe Müftüsü İzzet Şener, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, İlçe Tarım Müdürü Veysel Meydan, Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş ve tüm mahalle muhtarları katıldı.

 

Kuzuluk İhlas Otelde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda kış aylarında vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için alınabilecek önlemler görüşüldü.

 

Belediye Olarak Yoğun Kış Şartlarına Hazırız

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; “Akyazı coğrafi olarak ova ancak mahallelerimizle birlikte dağ ve tepelerin de olduğu yerler mevcuttur. İlçemizde nüfus yoğunluğunun önemli bir kısmı da bu bölgedeki mahallerimizde yaşamaktadır. Kış aylarında bu bölgelerdeki vatandaşlarımızın sorun yaşamamaları için belediye olarak şimdiden tedbirlerimizi aldık, bu çalışmalarda bizlere muhtarlarımızda yardımcı olmalarını bekliyoruz. Yoğun kış şartları altında vatandaşlarımızın en ufak bir sorunlarında bizlere iletmelerini istiyoruz, vatandaşların sorunlarını çözmek için tüm gayret ve çabayı göstereceğiz” dedi.

 

Toplantıda söz alan muhtarlar görüş bildirerek, istek ve taleplerini dile getirdiler.