a
444 90 54
Çağrı Merkezi
TAKIMINI KUR ÖDÜLLÜ VOLEYBOL TURNUVASINA SENDE KATIL

 

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Gençlik ve spor müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak Voleybol turnuvası düzenlenecek.

 

Gelin Spor Yapalım Ödülü Sağlık olsun sloganı ile harekete geçen Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi Sosyal Etkinlikler kapsamında Gençlik ve Spor bakanlığının da desteği ile İlçede büyük bir Voleybol turnuvası düzenlemek üzere harekete geçti.

 

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi’nden Ortaklaşa Voleybol Turnuvası


İlçe Gençlik ve spor müdürlüğü yetkilileri başvuru öncesinde de Turnuva ile ilgili çok önemli detayları da açıkladı.“ Turnuva ya katılan tüm takımlar Turnuvaya takımlar en az 6 en fazla 12 oyuncu ile katılabilecekler. Takım kadroları belirlendikten ve takım listesi kesinleştikten sonra listelerde değişiklik yapılmayacak. Maçlarda Uluslararası Voleybol kuralları ile mücadele edecekler. Ön ve arka yüzünde oyuncu numarası bulunan tek tip forma ile mücadele edilerek Maçlar profesyonel Voleybol toplarıyla yapılacak. Maçların tamamı Akyazı Atatürk Kapalı spor salonunda yapılacak. Turnuva komitesi her türlü yetkiye sahip olduğundan disiplinsiz yâda centilmenlik dışında davranış sergileyen oyuncuları takımdan diskalifiye edebilecekler. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar en geç 04 Ocak 2018 tarihine kadar Akyazı ilçe Gençlik ve Spor müdürlüğüne giderek başvuru işlemlerini tamamlamış ve gerekli evrakları teslim etmiş olmaları gerekmekte. Başvuruların tamamlanmasının ardından 05 Ocak 2018 tarihinde kura çekimleri yapılarak takım listeleri açıklanacak. Turnuva ise 08 Ocak’ta yapılacak ilk müsabaka ile resmen başlayacak ve müsabakalar grup aşamaları oluştuktan sonra çapraz eşleşme ve eleme usulü ile devam edecek. Tüm başvuracak takımlarımıza şimdiden başarılar ve centilmence müsabakalar dilerim. Turnuvamız ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. ”dediler.

 

Turnuva kapsamında başvuru yapmak ve Bilgi almak isteyenler Akyazı İlçe gençlik ve spor müdürlüğüne yâda 0537 871 56 20 numaradan tüm başvuru detaylarını öğrenebilirler.