a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN AKCAN’A ZİYARET

 

Geçtiğimiz hafta yapılan Ak Parti Akyazı İlçe kongresinin ardından aynı Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora ile yola devam etme kararı alan Ak Parti Akyazı ilçe teşkilatı ve güçlenen yönetim kadrosu ile Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarete Ak Parti ilçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı Ak parti Kadın kolları başkanı Oya Asan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Yıldız  ile Ak parti Akyazı İlçe teşkilatının kongre sonrası güçlenen yeni ve eski tüm yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Geçtiğimiz hafta yapılan Ak Parti İlçe kongresinin ardından tek aday gösterilerek aynı ilçe başkanı ile yola devam etme kararı alan Ak Parti Akyazı ilçe teşkilatı yenilenen yönetim kadrosu ile Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı makamında ziyaret etti.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Ak Parti ilçe teşkilatının yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek “Yerel yönetimler ilçenin geleceğinin mimarları ve halkın devletle olan en büyük bağıdır.  Bizlerde bu amaçla ve bu bilinçle halkımızın bizden beklentilerini karşılamak, ilçemizi daha güzel yarınlara taşımak için yeni ve güçlü kadromuz ile birlikte ilçemize hizmetimizi her zaman sürdüreceğiz” dedi.

 

Ak Parti ilçe başkanı Feyzi Bora Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür ederek  “Ak Parti Akyazı Teşkilatı olarak son yapılan yerel seçimlerde Sakarya’da Ak Parti’nin en çok oyu alan ilçesi olarak bu gururu ve mutluluğu birlikte yaşadık. Bu başarı Yerel yönetimler yani İlçe teşkilatı ve Belediyenin ortak başarısıdır. Akyazı Belediyesi ile bu zamana kadar her zaman uyum, birlik ve beraberlik içerisinde Omuz omuza çalıştık. Bundan sonra da aynı şekilde çalışacağız. ”dedi.

 

Ak parti ilçe teşkilatı Başkan Akcan’ı ziyaretlerinin sonunda günün anısı olması hasebiyle topluca hatıra fotoğrafı çekildiler