a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI’DA CUMHURİYET KUPASI FUTBOL TURNUVASI’NDA NEFES KESEN MAÇLARI BAŞLADI

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi kurumlar arası Cumhuriyet Kupası futbol turnuvasında nefes kesen birbirinden heyecanlı maçlar başladı.

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından organize edilerek Kurumlar arası birliktelik, iletişim ve dostluğun pekişmesi amacıyla başlatılan Cumhuriyet kupası futbol turnuvasında zorlu maçlar Akyazı Sentetik sahada yapılmaya başladı. A Grubu ve B Grubunda toplamda 10 kurumun futbol takımının katıldığı nefes kesen birbirinden heyecanlı maçlar iki gün arayla yapılıyor.

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi kurumlar arası Cumhuriyet Kupası futbol turnuvasına katılan 10 takım A ve B Grubu olarak kendi aralarında birer maç yapacaklar. Maçlar tamamlandıktan sonra A A ve B grubundan grup lideri olan 2 takım yarı finale yükselecek. Yarı Finale yükselen her iki takım son olarak birbiriyle karşılaşacak ve ardından da kazanan takım Finale yükselerek diğer grup takımı ile müsabaka yapacak. Yenilen takımlar ise 3.’lük ve 4.’lük için tekrardan maç yapacaklar.

Takımlar

A GRUBU

B GRUBU

1- AKYAZI BELEDİYESİ

1- AKYAZI KAYMAKAMLIĞI

2- AKYAZI İLÇE TARIM

2- AKYAZI ADLİYESİ

3-AKYAZI BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

3- GENÇLİK ve SPOR

4-PARİS İLKÖĞRETİM OKULU

4- AKYAZI MÜFTÜLÜĞÜ

5-AKYAZI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

5-AKYAZI DEVLET HASTANESİ

 

A ve B Grubu İlk Müsabakaların sonuçları ise şöyle

Akyazı Adliyesi: 1   Gençlik ve Spor: 6

Akyazı Belediyesi Meclis Üyeleri :3  Paris İlköğretim Okulu 1

Akyazı Kaymakamlığı : 0 Akyazı Müftülüğü 0