a
444 90 54
Çağrı Merkezi
MUHTARLAR KUZULUK TABİAT PARKINDA BULUŞTU

Akyazı Belediye Başkanı Hasan AKCAN, Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çakmak, Ünal Gündüz, Mustafa Tonyalı ve Mustafa Kemal Aksakal ile birlikte tüm mahalle muhtarları ile Kuzuluk Tabiat ve Orman Park’ta  bir araya geldi.

 

Akyazı Belediyesi Başkanı Hasan Akcan her mahalleye hizmetin kesintisiz ulaşması için muhtarlarla sürekli toplantı halinde. Halkın dili kulağı olan muhtarlarımız; mahalle halkının sorunlarını, isteklerini dile getirdi.

 

Akyazı Kuzuluk Tabiat ve Orman Parkında bir araya gelen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı Belediyesi Başkan Yardımcıları, Akyazı Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Orhan Benli muhtarlarımızın sorunlarını, isteklerini, şikâyetlerini dinleyerek gerekli notlarını aldılar.

 

Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş; Başkan Akcan’a bu toplantıdan dolayı teşekkür ederek, “Muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleştirilen bu toplantı çok verimli geçmiştir. Zaman zaman kendi aramızda yaptığımız toplantıların daha geniş katılımlı olanını gerçekleştirdik. Sorunlarımızı dile getirdik. Belediyemiz her zaman yanımızda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da mahalle sorunlarımızı birlikte hal yoluna gideceğiz” dedi.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan AKCAN’da; “Tüm muhtarlarımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Muhtarlarımız kendi mahalleleri ile ilgili gerekli hassasiyeti göstererek azami gayret sarf etmekteler. Biz de belediye olarak tüm birimlerimizle birlikte onların yanında olduk. Bundan sonra da yanlarında olacağız. Bu toplantımız bir durum değerlendirme toplantısı, neler yapıldı ve ne eksiğimiz var birlikte konuşarak bir program dahilinde sorunları çözme yoluna gidiyoruz. Muhtarlarımız mahallelerimizde bizlerin adeta temsilcileri konumunda bu bilinçle hareket etmekteyiz ”dedi.

 

Toplantıda söz alan muhtarlar sorunlarını, istek ve taleplerini dile getirdiler. Toplantı sonrası Başkan, Başkan Yardımcıları ve muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler