AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞKAN’A ZİYARET

Akyazı Ak parti İlçe Gençlik Kolları yeni yönetimi ile iş başında, Akyazı Ak Parti İlçe Gençlik Kolu Başkanlığına yeni atanan Osman Öztürk yeni çalışma arkadaşları ile ziyaretlere başladı.

 

AK Parti Akyazı Gençlik Kolları Başkanı Osman Öztürk, bu ziyaretin yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tanışma ve nezaket ziyareti olduğunu söyledi ve Başkan Akcan’a kendilerine zaman ayırdığı için teşekkür etti.

 

Osman Öztürk; “Yeni oluşturduğumuz Gençlik kolları başkan ve üyeleri olarak öncelikle ilçemizin hizmetinde olacağız, amacımız gençlerimizin her alanda ihtiyaçlarını karşılamak ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan korumaktır, bu konuda başkanımızın da desteğini bekliyoruz” dedi.

 

Akyazı Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Özel ile birlikte gelen Gençlik kolları; teşkilat olarak hep beraber koordineli bir şekilde çalışacaklarını belirttiler.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; Bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni oluşturulan Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek, “Başarılı olmaları için bizde elimizden gelen tüm desteği vereceğiz çünkü gençlik bizim için ve ülkemiz için önemlidirler geleceğimizi bu gençlere emanet edeceğiz” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı sonrası sona erdi.