AKYAZI BELEDİYESİ OTOPARKI’TAMAMLANIYOR

Akyazı Belediyesi tarafından ilçe trafiğini rahatlatmak ve park sorununa çözüm bulmak için yapımı başlatılarak kısa bir süre içerisinde büyük ilerleme kaydedilen Akyazı Otoparkında çalışmalar tamamlanmak üzere.

 

Akyazı Belediyesi tarafından ilçe trafiğini rahatlatmak ve park sorununa çözüm üretmek uzun süredir atıl halde bulunan bu alanı canlandırmak ve değerlendirmek amacıyla istimlak işlemleri yapılan, kısa bir süre içerisinde de çevre, iç  düzenlemeleri, yapımı büyük ölçüde tamamlanmak üzere son çalışmalarına devam edilen Akyazı Otoparkında Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince kilitli parke döşeme çalışmaları başladı.

 

Şu ana kadar Otopark’ta kenar duvarların yapılması, çevre düzenleme çalışmalarına başlayan ve alt yapı çalışmalarını yürüten Akyazı Belediyesi Akyazı Otoparkında Kilitli parke döşeme çalışmalarına hızla başladı. Kısa bir süre sonra hizmete başlayacak olan Akyazı Belediyesi otoparkı ilçe trafiğini büyük ölçüde rahatlatarak içerisinde 200 aracın yer alabileceği bir hizmet alanı olacak.