ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
ESNAFLARDAN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ ESNAFLARDAN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Akyazılı esnaflar ‘Çarşı İçi Güzelleştirme Projesi’ için Belediye Başkanımız Bilal Soykan’ı ziyaret ederek çalışmalar için teşekkür ettiler.

Belediyemiz tarafından Ömercikler Mahallesi’nde gerçekleştirilen  ‘Çarşı İçi Güzelleştirme Projesi’ esnafların ve vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Akyazılı esnaflar Belediye Başkanımız Bilal Soykan’ı ziyaret ederek gerçekleştirilen çalışmalar için teşekkür etti ve çiçek verdi. Esnafları belediye meclis salonunda ağırlayan Belediye Başkanımız Bilal Soykan, ziyaretlerinden dolayı esnaflara teşekkür etti. 

 

Başkanmız Bilal Soykan,"Akyazı’ya hizmet için yola çıktık"
“Göreve geldiğimiz zaman Akyazı’ya yakışır bir şehir merkezi yapacağımızın sözünü vermiştik. Çok şükür sözümüzü tuttuk ve ilçemize yakışır bir görüntü ortaya çıktı. Çalışmalar süresince bizlere destek olan ve sabır gösteren siz değerlerli esnaflarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemizi hep birlikte güzelleştireceğiz” dedi. Başkanmız konuşmasının ardından esnaflara Çarşı İçi Güzelleştirme Projesi, Sokak Hayvanları Bakımevi ve Akyazı Spor Kompleksi Projeleri hakkında video destekli bir bilgilendirme gerçekleştirdi. 

 

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network